Adres Kuzey Kıbrıs / Girne

İletişim Numarası +90 (536) 030 27 48

Sosyal Medya

Paykwik Nedir?

Paykwik tanımı ve paykwik nedir sorusuna verilebilecek en güzel cevap şu şekildedir; İnternet ortamında yapılan alışverişler için şahsi bilgilerinizi güvende tutmak için kullanılan bir sanal karttır. Kredi kartı veya banka kartlarında olduğu gibi 16 haneli numaradan oluşur. Bununla birlikte CVV koduna ve son kullanma tarihi bulunmaktadır. Kart için verilen e-pin alındıktan sonra sadece bir kez aktif olarak kullanılır. Ekstresi bulunmayan kart bir kez kullanıldıktan kapanmaktadır.

Ülkemizde de yasal olarak satışına izin verilen kart için kullanıcıların mail adreslerine e-fatura ile gönderilmektedir. İnternet ortamında kullanılmak üzere kartı almak için herhangi bir banka kartına veya kredi kartına sahip olunması şartı bulunmamaktadır. Cashixir ve astropay ile kullanım özellikleri aynı olan kart ön ödemeli bir kart olma özelliği taşır. Kişinin kimlik bilgilerini ve kredi kart bilgilerinin internet ortamında korunmasına zemin hazırlar.

Nasıl Kullanılır?

Ön ödemeli kartlar alışverişlerde kar sağlayan yöntemlerdir. Bu kartların tercih edilmesinin en büyük sebebi ise kişilerin herhangi bir kişisel bilgisini paylaşmadan karta kolay sahip olabilmeleridir. Küresel ve sanal dünyada 20000 den fazla internet sitesinde ön ödemeli kartlar ile alışveriş yapabilmek mümkündür. Bu kartların tercih edilmesinin en büyük nedeni güvenilir bir yöntem olmasıdır.

İlk olarak Avrupa’da kullanılmaya başlayan kartların en fazla bilinenleri astropay ve paykwikdir. Bunun nedeni kullanımının basit ve modern olması ve güvenlik yöntemlerinin üst seviyede olmasıdır.

Paykwik Nasıl Temin Edilir?

Paykwik nedir sorusuna cevap bulan internet kullanıcıları bu ön ödemeli kartı temin etmek için yasal olarak ülkemizde satış sitelere yönelmelidir. Bu sitelerin canlı destek birimleri ve Whatsapp hatları bulunmaktadır. Ön ödemeli kart kullanıcıları bu sitelerin müşteri hizmetleri yetkilisi ile görüşerek 7/24 hizmetlerden faydalanabilmektedir.

Dünya üzerinde binlerce kişi tarafından aktif olarak kullanılmakta olan bu ön ödemeli kart ülkemizde de büyük bir kullanıcı sayısına ulaşmış durumdadır. Ülkemizde kullanılan ön ödemeli kartlar içinde en çok tercih edileni paykwik kartıdır. Bunun en büyük nedeni üst düzey güvenlik ile şifrelenmesidir.

En Son Eklenen Haberler


10 EURO Paykwik Satın Al

Paykwik sanal kart Ödeme seçenekleri Her bütçeye uygun ödeme seçenekleriyle […]

100 EURO Paykwik Satın Al

Paykwik sanal kart Ödeme seçenekleri Her bütçeye uygun ödeme seçenekleriyle […]

150 EURO Paykwik Satın Al

Paykwik sanal kart Ödeme seçenekleri Her bütçeye uygun ödeme seçenekleriyle […]

20 EURO Paykwik Satın Al

Paykwik sanal kart Ödeme seçenekleri Her bütçeye uygun ödeme seçenekleriyle […]