Adres Kuzey Kıbrıs / Girne

İletişim Numarası +90 (536) 030 27 48

Sosyal Medya

Paykwik Al

Online ön ödemeli kartlar arasında en çok tercih edilen kartlar arasında bulunan Paykwik tüm beklentileri karşılayan bir karttır. Paykwik kart 16 haneli numaralardan oluşan pin kodu ve güvenlik kodu ile desteklenmektedir. Paykwik al işlemleri sonrasında fiziki olmayan, bir karta sahip oluyorsunuz. Kartınız elektronik ortamda gönderimi sağlanıyor.

Güvenli Sanal Kart

Paykwik sanal kart sayesinde hesap bilgileriniz ve kişisel bilgilerini güvence altına alınıyor. Alışveriş sırasında tüm bilgileriniz güvenli şekilde kalıyor. Hızlı ve sorunsuz şekilde ödeme gerçekleştirerek istediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz. Kart satın almak istemeniz halinde güvenilir sitelerden hemen karta sahip olabilirsiniz.

Satın alım sırasında hesaplarınız ve güvenilir bilgileriniz güvence altın alınıyor. Müşteri hizmetleri kart alımın ve ödem yöntemleri konusunda destek sağlayarak sorunsuz işlem imkanı sunuyor. Sanal kart alımlarınızda ödemelerinizi banka havalesi, kredi kartı ve daha birçok farklı yöntemi kullanarak karta sahip olabilirsiniz.

24 Saat Kesintisiz Hizmet

Sanal karta sahip olmanız halinde, kartı aldığınız şirket tarafından size 7/24 müşteri destek hizmetleri sunuluyor. Bu sayede herhangi bir sorun yaşamanız halinde, sorununuz hızlı bir şekilde çözüme kavuşacaktır. Sahip olduğunuz sanal kartı birçok site üzerinde istediğiniz ürün için kullanabilirsiniz. Satın aldığınız ürün için ödeme kısmında kart üzerinde yazan numaraları girerek kartı kullanabilirsiniz.

Paykwik Avantajları

Hem kullanış açısından hem de güvenlik açısından son derece kullanışlı olan sanal kartın, kullanıcıya sağladığı birçok avantajı bulunmaktadır.

İnternet üzerinden bilgilerinizi vermeden alışveriş yapabilirsiniz

Çalınma ve kaybolma durumu söz konusu değildir

Yurt içinde ve yurt dışında güvenli şekilde kullanabilirsiniz

Ön ödemeli olması sebebiyle sürpriz ödemeler ile karşılaşmazsınız

Yatırım amacıyla kullanabilirsiniz

Kredi kartı kullanmak istemeyen kişiler için en kolay ve kullanışlı kartlardan biri olan Paykwik alışverişleri çok kolay bir şekilde yapmanızı sağlar.

Paykwik Satın Al

Paykwik satın almak sitemizin canlı destek bölümünden veya whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Güncel kurlar üzerinden hesaplanarak verilen kartlar her bütçeye uygun olarak farklı limitlere sahiptir. Bütçenize en uygun olan limit doğrultusunda istediğiniz kart için sipariş oluşturabilirsiniz.

En Son Eklenen Haberler


10 EURO Paykwik Satın Al

Paykwik sanal kart Ödeme seçenekleri Her bütçeye uygun ödeme seçenekleriyle […]

100 EURO Paykwik Satın Al

Paykwik sanal kart Ödeme seçenekleri Her bütçeye uygun ödeme seçenekleriyle […]

150 EURO Paykwik Satın Al

Paykwik sanal kart Ödeme seçenekleri Her bütçeye uygun ödeme seçenekleriyle […]

20 EURO Paykwik Satın Al

Paykwik sanal kart Ödeme seçenekleri Her bütçeye uygun ödeme seçenekleriyle […]