Adres Kuzey Kıbrıs / Girne

İletişim Numarası +90 (536) 030 27 48

Sosyal Medya

En Güvenilir Paykwik

En Güvenilir Paykwik
Hem yurt içinde hem de yurt dışında rahatlıkla kullanabileceğiniz ön ödemeli sanal kartlar arasında en güvenilir Paykwik karttır. İnternetten artan alışveriş yapma alışkanlıklarını en doğru ve güvenilir şekilde karşılayan sanal kart kullanımı her geçen gün artmaya devam etmektedir. Bu sanal kart sayesinde internet üzerinden güvenli ve hızlı bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Paykwik Nedir

Ön ödemeli kartlardan biri olan Paykwik alışverişlerde kullanılan bir kart türüdür. Kredi kartı gibi özelliği bulunan kartı hem yurt içinde hem de yurt dışında istediğiniz gibi sorunsuz kullanabilirsiniz. Birçok sitede geçerli olması sebebiyle giderek artan talepler doğrultusunda, piyasada aktif olarak bulunmaktadır. Ön ödemeli kart sisteminde bütçeniz doğrultusunda seçim yaparak kart talebinde bulunabilirsiniz. Elektronik bir kart olması sebebiyle, kart satın almanız durumda kart bilgileri size elektronik olarak gönderilmektedir.

Neden Paykwik Kart

En fazla tercih edilen sanal kartlardan biri haline gelen Paykwik kullanımı giderek artmaktadır.

Kullanımı kolay olan kart özellikleri nedeniyle tercih edilmektedir.

Birçok sitede geçerli olması

Sanal özelliği sayesinde kaybolma ve çalınma durumu yaşanmaması

Mobil ödeme özelliğine sahip olması

Bilgi paylaşımına gerek olmaması

Sağladığı avantajlar ve kullanım kolaylığı nedeniyle çok fazla tercih edilmektedir.

Paykwik Nasıl Kullanılır?

Kullanımı oldukça kolay olan sanal kartı kullanmak için geçerli olan siteden alışveriş yapmanız gerekiyor. Satın aldığınız ürün için sitenin ödeme sayfasına giriş yaparak, sahip olduğunuz kart üzerindeki bilgileri aynı kredi kartı gibi doldurmanız yeterli oluyor. Kart üzerindeki pin kodunu doğru ve eksiksiz şekilde girmeniz halinde alışverişinizi hızlı ve güvenli şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Paykwik Satın Alma

Paykwik kart satın almak için Türkiye’de hizmet sağlayan En büyük satıcısı olan PaykwikPRO.com’u kullanabilirsiniz. İnternet üzerinden güvenli şekilde satın alım işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz gibi hızlı bir şekilde ödemesini de yapabilirsiniz. Sanal kartlar belirli limitlerde olup, günlük döviz kuru üzerinden hesaplanmaktadır.


Satın alacağınız firmanın müşteri hizmetleri size satın alma ile ilgili tüm işlemler için size gerekli yardımı sağlayacaktır. İstediğiniz limitte karta sahip olmak için seçim yapmanız ve ödemesini gerçekleştirmeniz halinde, sanal kart şifresi gönderimi hemen sağlanmaktadır.

En Son Eklenen Haberler


10 EURO Paykwik Satın Al

Paykwik sanal kart Ödeme seçenekleri Her bütçeye uygun ödeme seçenekleriyle […]

100 EURO Paykwik Satın Al

Paykwik sanal kart Ödeme seçenekleri Her bütçeye uygun ödeme seçenekleriyle […]

150 EURO Paykwik Satın Al

Paykwik sanal kart Ödeme seçenekleri Her bütçeye uygun ödeme seçenekleriyle […]

20 EURO Paykwik Satın Al

Paykwik sanal kart Ödeme seçenekleri Her bütçeye uygun ödeme seçenekleriyle […]